Sponsoractie Zonnepanelen

26 november 2020


Sinds afgelopen zomer liggen er maar liefst 36 zonnepanelen op het dak van ons clubhuis. Daarmee leveren we als club een bijdrage aan een mooiere wereld voor onze kinderen met schone energie. Bovendien dalen de kosten voor energiegebruik en dat is weer goed voor de kas van onze vereniging. Het mes snijdt dus aan minimaal 2 kanten!

Sponsor een paneel !  

Om de investering nog sneller terug te kunnen verdienen, kunt u onze mooie vereniging helpen door 1 (of meerdere) panelen te sponsoren. U kunt sponsoren met uw bedrijf, uw familie, uw tennisteam, uw vriendengroep of  gewoon alleen uzelf. Het sponsorbedrag is éénmalig 350 Euro per paneel. In ruil voor dit bedrag vermelden wij uw naam en/of (bedrijfs)logo op een groot sponsorbord met 36 sponsorplekken. Het sponsorbord wordt zichtbaar opgehangen op ons mooie park. Uw (bedrijfs)logo mag in kleur zijn of in zwart wit.

Wilt u een paneel sponsoren?

Stuurt u dan een bericht naar de voorzitter, via [email protected] .

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 43064395

Tennisbanen: De Krommert 146, Oosthuizen (0299-403070)

Secretariaat: Warder 80
1473 PE Warder